
Scroll compressor, DSF200A4ALBM
120H2413
Refrigerants: R32, Segment usage: Air conditioning, Compressor power supply [V]: 400/3/50 460/3/60, Packing format: Single pack
120H2413
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| 50 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 2900 rpm |
| 50 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 400 V |
| 50 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 400 V |
| 50 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 360 V |
| 50 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 440 V |
| 60 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 3500 rpm |
| 60 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 460 V |
| 60 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 460 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 414 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 506 V |
| Açıklama | DSF200-4 |
| Ambalaj biçimi | Single pack |
| Ambalaj miktarı | 1 |
| Ayar portu DB | Schrader |
| Ayar portu YB | None |
| Bağlantı manşonu | ODF |
| Bağlantı standardı | ODF |
| Basma bağlantı yüksekliği [mm] | 509 mm |
| Brand technique | Scroll compressor |
| Cam montajı | Threaded |
| Cam torku [Nm] | 50 N-m |
| Çap [mm] | 243 mm |
| Çizim numarası | 8560246 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Düşük basınç tarafı TS Maks | 53.0 °C |
| Düşük basınç tarafı TS Min | -35.0 °C |
| Düşükbasınç tarafı hacmi | 13.9 L |
| Ekonomizer | No |
| Emme bağlantısı yüksekliği [mm] | 278 mm |
| Family | DSF |
| Faz | 3 |
| Frekans [Hz] | 50/60 |
| Güç bağlantıları | Screw 4.8 mm |
| IDV | Yes |
| In scope of WEEE | No |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| IP koruma sınıfı | IP54 (with cable gland) |
| Kapasite kontrolü | Fixed speed |
| Kompresör güç beslemesi [V] | 400/3/50 460/3/60 |
| LRA | 197 A |
| Maksimum Çalışma Akımı [MOC] | 34 A |
| Material Description | DSF200-4AL-SINGLE |
| Max pressure (PS) - high side | 48.70 bar |
| Max pressure (PS) - low side | 32.70 bar |
| Model number | DSF200A4ALBM |
| Montaj torku [Nm] | 15.00 N-m |
| Motor koruması | Internal overload protector |
| Network power supply [V/Ph/Hz] | 380-415/3/50 460/3/60 |
| Onay | UL |
| Özdeş sarımlı üç fazlı kompresörler için sarım direnci [Ohm] | 0.83 Ohm |
| Product line | Commercial Compressors |
| RLA | 28.5 A |
| Saatteki çalışma sayısı [Maks] | 12 |
| Segman kullanımı | Air conditioning |
| Sıvı enjeksiyon | No |
| Soğutucu akışkan yükü [kg] [Maks] | 10.00 kg |
| Soğutucu akışkanlar | R32 |
| Süpürme hacmi [cm3] | 170.30 cm³ |
| Toplam yükseklik [mm] | 542.0 mm |
| Tork gücü [Nm] | 3.00 N-m |
| Tork topraklama [Nm] | 2.00 N-m |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Ürün adı | Scroll compressor DSF |
| Ürün grubu | Hermetic compressors |
| Ürün tipi | DSF200 |
| Viskozite [cP] | 40.0 cP |
| Yağ dengeleme | 1-3/4'' Rotolock |
| Yağ referansı | 185SL |
| Yağ tipi | POE |
| Yağ yükü [L] | 3.60 L |
| Yüksek basınç taraf TS Maks | 150.0 °C |
| Yüksek basınç tarafı Hacmi | 0.7 L |
| Yüksek basınç tarafı TS Min | -35.0 °C |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 84 Kilogram |
| Net ağırlık | 71 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 314.305 Cubic decimeter |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |