
Scroll compressor, DSH485C7APC
120H2048
Refrigerants: R452B; R410A; R454B, Segment usage: Air conditioning, Compressor power supply [V]: 575/3/60, Packing format: Industrial pack
120H2048
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | DSH485-7 |
| Ambalaj biçimi | Industrial pack |
| Ambalaj miktarı | 4 |
| Ayar portu DB | Schrader |
| Ayar portu YB | None |
| Bağlantı manşonu | ODF |
| Bağlantı standardı | ODF |
| Basma bağlantı yüksekliği [mm] | 667 mm |
| Brand technique | Scroll compressor |
| Cam montajı | Threaded |
| Cam torku [Nm] | 50 N-m |
| Çap [mm] | 333 mm |
| Çizim numarası | 8556198 |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Emme bağlantısı yüksekliği [mm] | 302 mm |
| Family | DSH |
| Genişlik [mm] | 371.00 mm |
| IDV | Yes |
| In scope of WEEE | No |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kapasite kontrolü | Fixed speed |
| Kompresör güç beslemesi [V] | 575/3/60 |
| Material Description | DSH485-7AP-INDUST |
| Model number | DSH485C7APC |
| Network power supply [V/Ph/Hz] | 500/3/50 575/3/60 |
| Onay | CEUL |
| Product line | Commercial Compressors |
| Segman kullanımı | Air conditioning |
| Soğutucu akışkanlar | R410AR452BR454B |
| Süpürme hacmi [cm3] | 442.60 cm³ |
| Teknoloji | Scroll |
| Toplam yükseklik [mm] | 726.0 mm |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Ürün adı | Scroll compressor DSH |
| Ürün grubu | Hermetic compressors |
| Ürün tipi | DSH485 |
| Uzunluk [mm] | 371.0 mm |
| Yağ dengeleme | 2-1/4'' Rotolock |
| Yağ gideri | 1/4'' flare |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 186.35 Kilogram |
| Net ağırlık | 182.6 Kilogram |
| Hacim | 1218.375 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162735527 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |