
Scroll compressor, DSH598A9APC
120H1937
Refrigerants: R452B; R410A; R454B, Segment usage: Air conditioning, Compressor power supply [V]: 380-400/3/60, Packing format: Industrial pack
120H1937
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| 60 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 3500 rpm |
| 60 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 380 V |
| 60 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 400 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 342 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 440 V |
| Açıklama | DSH598-9 |
| Ambalaj biçimi | Industrial pack |
| Ambalaj miktarı | 4 |
| Bağlantı tipi | Brazed |
| Basma bağlantı boru boyutu [inç] | 1-3/8 in |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 1-3/8 in |
| Brand technique | Scroll compressor |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.17.38.18.3.1 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Düşük basınç tarafı TS Maks | 52.0 °C |
| Düşük basınç tarafı TS Min | -35.0 °C |
| Düşükbasınç tarafı hacmi | 30.1 L |
| Ekonomizer | No |
| Emme bağlantısı boru boyutu [inç] | 2-1/8 in |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 2-1/8 in |
| Emme bağlantısı malzemesi | - |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(a)6(a)-I6(c)7(a)7(c)-I |
| Family | DSH |
| Faz | 3 |
| Frekans [Hz] | 60 |
| IDV | Yes |
| In scope of WEEE | No |
| Kapasite kontrolü | Fixed speed |
| Kompresör güç beslemesi [V] | 380-400/3/60 |
| Konfigürasyon kodu | Single |
| LRA | 566 A |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Maksimum Çalışma Akımı [MOC] | 122 A |
| Material Description | DSH598-9AP-INDUST |
| Max pressure (PS) - high side | 48.70 bar |
| Max pressure (PS) - low side | 31.20 bar |
| Model number | DSH598A9APC |
| Montaj torku [Nm] | 21.00 N-m |
| Motor koruması | Electronic protection module, 110/240 V |
| Network power supply [V/Ph/Hz] | 380-400/3/60 |
| Onay | Out of scope |
| Özdeş sarımlı üç fazlı kompresörler için sarım direnci [Ohm] | 0.231 Ohm |
| Product line | Commercial Compressors |
| Renk | Blue |
| RLA | 99 A |
| Saatteki çalışma sayısı [Maks] | 12 |
| Segman kullanımı | Air conditioning |
| Sıvı enjeksiyon | No |
| Soğutucu akışkan yükü [kg] [Maks] | 17.00 kg |
| Soğutucu akışkanlar | R410AR452BR454B |
| Süpürme hacmi [cm3] | 541.00 cm³ |
| Teknoloji | Scroll |
| Ters dönme koruması | Electronic module |
| Test DB [bar] [Maks] | 34.3 bar |
| Test farkı [bar] [Maks] | 37 bar |
| Test YB [bar] [Maks] | 53.6 bar |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Ürün adı | Scroll compressor DSH |
| Ürün grubu | Hermetic compressors |
| Ürün tipi | DSH598 |
| Viskozite [cP] | 32.0 cP |
| Yağ referansı | 160SZ |
| Yağ tipi | POE |
| Yağ yükü [L] | 6.10 L |
| Yüksek basınç taraf TS Maks | 150.0 °C |
| Yüksek basınç tarafı Hacmi | 4.0 L |
| Yüksek basınç tarafı TS Min | -35.0 °C |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 225.75 Kilogram |
| Net ağırlık | 215 Kilogram |
| Hacim | 1218.375 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424645519 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |