
Scroll compressor, DSF090A7ALA
120H1905
Refrigerants: R32, Segment usage: Air conditioning, Compressor power supply [V]: 575/3/60, Packing format: Industrial pack
120H1905
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| 60 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 3500 rpm |
| 60 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 575 V |
| 60 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 575 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 517 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 632 V |
| Açıklama | DSF090-7 |
| Ambalaj biçimi | Industrial pack |
| Ambalaj miktarı | 8 |
| Ayar portu YB | None |
| Bağlantı standardı | ODF |
| Bağlantı tipi | Brazed |
| Basma bağlantı boru boyutu [inç] | 7/8 in |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 7/8 in |
| Basma bağlantı yüksekliği [mm] | 451 mm |
| Brand technique | Scroll compressor |
| Cam montajı | Threaded |
| Cam torku [Nm] | 50 N-m |
| Çap [mm] | 243 mm |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 8.18.3.17.3 |
| Çizim numarası | 8560176 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Düşük basınç tarafı TS Maks | 53.0 °C |
| Düşük basınç tarafı TS Min | -35.0 °C |
| Düşükbasınç tarafı hacmi | 11.7 L |
| Ekonomizer | No |
| Emme bağlantısı boru boyutu [inç] | 1-1/8 in |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 1-1/8 in |
| Emme bağlantısı malzemesi | - |
| Emme bağlantısı yüksekliği [mm] | 235 mm |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 7(a)7(c)-I6(c) |
| Family | DSF |
| Faz | 3 |
| Frekans [Hz] | 60 |
| Genişlik [mm] | 230.00 mm |
| Güç bağlantıları | Screw 4.8 mm |
| IDV | Yes |
| In scope of WEEE | No |
| IP koruma sınıfı | IP54 (with cable gland) |
| Kapasite kontrolü | Fixed speed |
| Kompresör güç beslemesi [V] | 575/3/60 |
| Konfigürasyon kodu | Single |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| LRA | 84 A |
| Maksimum Çalışma Akımı [MOC] | 13 A |
| Material Description | DSF090-7AL-INDUST |
| Max pressure (PS) - high side | 48.70 bar |
| Max pressure (PS) - low side | 32.70 bar |
| Model number | DSF090A7ALA |
| Montaj torku [Nm] | 15.00 N-m |
| Motor koruması | Internal overload protector |
| Network power supply [V/Ph/Hz] | 500/3/50 575/3/60 |
| Onay | CEULUKCA |
| Özdeş sarımlı üç fazlı kompresörler için sarım direnci [Ohm] | 2.34 Ohm |
| Product line | Commercial Compressors |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Renk | Blue |
| RLA | 12 A |
| Saatteki çalışma sayısı [Maks] | 12 |
| SCIP dosya no. | bff3e2c3-5aad-40f0-b874-7eee67aaf788 |
| SCIP dosyası ürün adı | CSHD092-183/DSF090-200/DSH090-184/SH090-184/SJ161/WSH090-184 |
| Segman kullanımı | Air conditioning |
| Sıvı enjeksiyon | No |
| Soğutucu akışkan yükü [kg] [Maks] | 8.00 kg |
| Soğutucu akışkanlar | R32 |
| Süpürme hacmi [cm3] | 81.30 cm³ |
| Taban plakasından yükseklik [mm] | 470 mm |
| Teknoloji | Scroll |
| Test DB [bar] [Maks] | 36.7 bar |
| Test farkı [bar] [Maks] | 37 bar |
| Test YB [bar] [Maks] | 53.6 bar |
| Toplam yükseklik [mm] | 485.0 mm |
| Tork gücü [Nm] | 3.00 N-m |
| Tork topraklama [Nm] | 2.00 N-m |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL mark | Yes |
| Ürün adı | Scroll compressor DSF |
| Ürün grubu | Hermetic compressors |
| Ürün tipi | DSF090 |
| Uzunluk [mm] | 230.0 mm |
| Viskozite [cP] | 40.0 cP |
| Yağ dengeleme | 1-3/4"Rotolock |
| Yağ referansı | 185SL |
| Yağ tipi | POE |
| Yağ yükü [L] | 3.00 L |
| Yüksek basınç taraf TS Maks | 150.0 °C |
| Yüksek basınç tarafı Hacmi | 0.7 L |
| Yüksek basınç tarafı TS Min | -35.0 °C |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 61.75 Kilogram |
| Net ağırlık | 58 Kilogram |
| Hacim | 0.921 Metre küp |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424644017 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |