
ICS 25-25
148X0827
Bağlantı tipi: NPT, Üst kapak: 1 fonksiyon modülü
148X0827
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1 in |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı tipi | NPT |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Material Description | ICS 25-25 SOLENOID, 1" FPT |
| Port boyutu (Nominal) [inç] | 1 in |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Ürün açıklaması | Solenoid valf |
| Ürün adı | Pilot operated servo valve |
| Ürün grubu | Regionally specified kits |
| Ürün tipi | ICS 25-25 |
| Üst kapak | 1 fonksiyon modülü |
| Yön | Düz |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 6.26 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.007 Kilogram |
| Hacim | 5.372 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428898515 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |