Pilot operated servo valve, ICS 25-20-B
148X0700
Connection type: Socket weld, Connection standard: ASME B 16.11, Connection size [in]: 3/4 in, Top cover: 3 function modules
148X0700
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| ABD etiketi ek metni | w/electric wide-opening |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 pc |
| Ambalaj biçimi | Single pack |
| Bağlantı boyutu [inç] | 3/4 in |
| Bağlantı standardı | ASME B 16.11 |
| Bağlantı tipi | Socket weld |
| Basınç aralığı [psig] Pe [Maks] | 754.0 psig |
| Basınç aralığı [psig] Pe [Min] | 363.0 psig |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Material Description | ICS 25-20-B, 3/4" SOC, 363 to 754 PSIG |
| Port boyutu (Nominal) [inç] | 3/4 in |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Ürün açıklaması | Inlet press. regulator |
| Ürün adı | Pilot operated servo valve |
| Ürün grubu | Regionally specified kits |
| Ürün tipi | ICS 25-20-B |
| Üst kapak | 3 function modules |
| Yön | Straightway |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 8.78 Kilogram |
| Net ağırlık | 8.58 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 22.493 Litre |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |