
ICS 100-OS
148X0519
Bağlantı tipi: Alın kaynağı, Bağlantı standardı: ASME B 36.10M SCHEDULE 80, Üst kapak: 3 fonksiyon modülü
148X0519
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| ABD etiketi ek metni | elektrikli kesme ile |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Bağlantı boyutu [inç] | 4 in |
| Bağlantı standardı | ASME B 36.10M SCHEDULE 80 |
| Bağlantı tipi | Alın kaynağı |
| Basınç aralığı [psig] Pe [Maks] | 406.0 psig |
| Basınç aralığı [psig] Pe [Min] | 58.0 psig |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Material Description | ICS 100-OS, 4" BW, 58 - 406 PSIG |
| Port boyutu (Nominal) [inç] | 4 in |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Ürün açıklaması | Çıkış basıncı regülatörü |
| Ürün adı | Pilot operated servo valve |
| Ürün grubu | Regionally specified kits |
| Ürün tipi | ICS 100-OS |
| Üst kapak | 3 fonksiyon modülü |
| Yön | Düz |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 55 Kilogram |
| Net ağırlık | 55.305 Kilogram |
| Hacim | 1.245 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428867542 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |