
ICS 40-B
148X0443
Bağlantı tipi: Soket kaynağı, Bağlantı standardı: ASME B 16.11, Üst kapak: 3 fonksiyon modülü
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: ICS
148X0443
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| ABD etiketi ek metni | elektrikli geniş açma ile |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1 1/2 in |
| Bağlantı standardı | ASME B 16.11 |
| Bağlantı tipi | Soket kaynağı |
| Basınç aralığı [psig] Pe [Maks] | 319.0 psig |
| Basınç aralığı [psig] Pe [Min] | 58.0 psig |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EU RoHS exemption clause | No |
| Kullanıldığı ürün | Giriş Basıncı Regülatörü |
| Kullanıldığı ürün yorumları | elektrikli geniş açma ile |
| Material Description | ICS 40-B, 1-1/2" SOC, 58 - 319 PSIG |
| Port boyutu (Nominal) [inç] | 1 1/2 in |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Ürün açıklaması | Giriş basıncı regülatörü |
| Ürün adı | Pilot operated servo valve |
| Ürün grubu | Regionally specified kits |
| Ürün tipi | ICS 40-B |
| Üst kapak | 3 fonksiyon modülü |
| Yön | Düz |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 10.42 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.007 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 4.617 Litre |
| EAN/UPC | 5702428835671 |