
ICS 65-STD
148X0429
Bağlantı tipi: Soket kaynağı, Bağlantı standardı: ASME B 16.11, Bağlantı boyutu [inç]: 2 1/2 in, Üst kapak: 1 fonksiyon modülü
148X0429
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Bağlantı boyutu [inç] | 2 1/2 in |
| Bağlantı standardı | ASME B 16.11 |
| Bağlantı tipi | Soket kaynağı |
| Basınç aralığı [psig] Pe [Maks] | 319.0 psig |
| Basınç aralığı [psig] Pe [Min] | 58.0 psig |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EU RoHS exemption clause | No |
| Kullanıldığı ürün | Giriş Basıncı Regülatörü |
| Material Description | ICS 65-STD, 2-1/2" SOC, 58 - 319 PSIG |
| Port boyutu (Nominal) [inç] | 2 1/2 in |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Ürün açıklaması | Giriş basıncı regülatörü |
| Ürün adı | Pilot operated servo valve |
| Ürün grubu | Regionally specified kits |
| Ürün tipi | ICS 65-STD |
| Üst kapak | 1 fonksiyon modülü |
| Yön | Düz |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 18.12 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.007 Kilogram |
| Hacim | 4.617 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428834728 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |