
ICS 150
148X0394
Bağlantı tipi: Alın kaynağı, Bağlantı standardı: ASME B 36.10M SCHEDULE 80, Üst kapak: 3 fonksiyon modülü
148X0394
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Bağlantı boyutu [inç] | 6 in |
| Bağlantı standardı | ASME B 36.10M SCHEDULE 80 |
| Bağlantı tipi | Alın kaynağı |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Giriş bağlantısı boyutu [mm] | 150.00 mm |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Giriş bağlantısı tipi | Alın kaynağı |
| Material Description | ICS 150 SOLENOID, 6" BW CONN. |
| Port boyutu (Nominal) [inç] | 6 in |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Ürün açıklaması | Solenoid valf |
| Ürün adı | Pilot operated servo valve |
| Ürün grubu | Regionally specified kits |
| Ürün tipi | ICS 150 |
| Üst kapak | 3 fonksiyon modülü |
| Yön | Düz |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 130 Kilogram |
| Net ağırlık | 128.253 Kilogram |
| Hacim | 203.4 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428831444 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |