ICS 25-20
148X0022
Bağlantı tipi: NPT, Bağlantı standardı: ASME B 1.20.1, Üst kapak: 1 fonksiyon modülü
148X0022
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Bağlantı boyutu [inç] | 3/4 in |
| Bağlantı standardı | ASME B 1.20.1 |
| Bağlantı tipi | NPT |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Fonksiyon | Pilot operated servo valve |
| Kullanıldığı ürün | Solenoid NC |
| Material Description | ICS 25-20 SOLENOID, 3/4" FPT, w/ EVM NC |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| P-port tipi | EVM NC |
| Port boyutu (Nominal) [inç] | 3/4 in |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Ürün açıklaması | Solenoid valf |
| Ürün adı | Pilot operated servo valve |
| Ürün grubu | Regionally specified kits |
| Ürün tipi | ICS 25-20 |
| Üst kapak | 1 fonksiyon modülü |
| Yön | Düz |