
OFV 25
2412+186
Bağlantı boyutu [mm]: 25, Bağlantı tipi: Alın kaynağı, Kv değeri [m³/sa]: 0 - 1.5, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 40
2412+186
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akışkan Grubu | 1 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1 in |
| Bağlantı boyutu [mm] | 25 mm |
| Bağlantı standardı | ASME B 36.10M SCHEDULE 80 |
| Bağlantı tipi | Alın kaynağı |
| Bakım yapılabilir | Press. regul. valve spare part |
| Basınç aralığı [bar] Pe [Maks] | 8.00 bar |
| Basınç aralığı [bar] Pe [Min] | 2.00 bar |
| Basınç aralığı [psig] Pe [Maks] | 116.0 psig |
| Basınç aralığı [psig] Pe [Min] | 2.0 psig |
| Boya Rengi | Gri |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] [Maks] | 1.744 gal/min |
| Cv değeri [gal/dk] [Min] | 0.000 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ekipman | Kapak |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Giriş bağlantısı boyutu [mm] | 25.00 mm |
| Kategori | Art. 4, par. 3 |
| Kv değeri [m³/sa] [Maks] | 1.500 m³/h |
| Kv değeri [m³/sa] [Min] | 0.000 m³/h |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 40.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 580 psig |
| Material Description | OFV 25 A ANG OVER FLOW VALVE |
| Onay | EACLLC CDC TYSK |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -50 °C |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 302 °F |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -58 °F |
| Soğutucu akışkanlar | R134aR22R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR409AR410AR421AR502R507AR717R744 |
| Ürün açıklaması | Taşma Valf |
| Ürün adı | Pressure regulating valve |
| Ürün aksesuarları | Numara |
| Ürün grubu | Press. and temp. regul. valves |
| Ürün tipi | OFV 25 |
| Yön | Köşe |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 2.44 Kilogram |
| Net ağırlık | 2.05 Kilogram |
| Hacim | 4.457 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428189798 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |