
KVR 15
034L0104
Giriş boyutu [mm]: 16, Çıkış boyutu [mm]: 16, Giriş bağlantısı tipi: LEHİM, ODF, Çıkış bağlantısı tipi: LEHİM, ODF, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 28
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: KVR
034L0104
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü göstergesi | İşlenmiş 1 yönlü ok |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -45 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 266 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -49 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 12 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bakım yapılabilir | KV valf yedek parçaları |
| Çıkış bağlantısı tipi | LEHİM, ODF |
| Çıkış boyutu [inç] | 5/8 in |
| Çıkış boyutu [mm] | 16.00 mm |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ekipman | Schrader valfi erişim portu |
| Fabrika ayarı [psig] | 108.7 psig |
| Giriş bağlantısı tipi | LEHİM, ODF |
| Giriş boyutu [inç] | 5/8 in |
| Giriş boyutu [mm] | 16.00 mm |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 28.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 406 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 31.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 450.0 psig |
| Material Description | KVR 15 Condensing Pres. Reg. M/12 |
| Nominal kapasite R22, Sıcak gaz [kW] | 13.20 kW |
| Nominal kapasite koşulları [IMP] | Delta p sıcak gaz=6 psiDelta p sıvı=3 psitcond=110 °Ftevap=40 °F |
| Nominal kapasite koşulları [SI] | Delta p sıcak gaz=0,4 barDelta p liquid=0.2 barOffset=3 bartcond=30 °Ctevap=-10 °C |
| Nominal kapasite R134a [kW] | 47.30 kW |
| Nominal kapasite R134a [TR] | 11.80 TR |
| Nominal kapasite R134a, Sıcak gaz [kW] | 11.50 kW |
| Nominal kapasite R134a, Sıcak gaz [TR] | 3.03 TR |
| Nominal kapasite R22 [kW] | 50.40 kW |
| Nominal kapasite R22 [TR] | 12.70 TR |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Nominal kapasite R22, Sıcak gaz [TR] | 4.13 TR |
| Nominal kapasite R404A/R507 [kW] | 36.60 kW |
| Nominal kapasite R404A/R507 [TR] | 8.20 TR |
| Nominal kapasite R404A/R507, Sıcak gaz [kW] | 12.00 kW |
| Nominal kapasite R404A/R507, Sıcak gaz [TR] | 3.27 TR |
| Nominal kapasite R407C [kW] | 54.40 kW |
| Nominal kapasite R407C [TR] | 13.80 TR |
| Nominal kapasite R407C, Sıcak gaz [kW] | 14.30 kW |
| Nominal kapasite R407C, Sıcak gaz [TR] | 4.50 TR |
| Onay | C UL US LISTELİEACLLC CDC TYSKRoHSRoHS Çin |
| Onay dosyası adı | SOĞUTUCU VALFİ 53R0 |
| Özdeş ürün | 034L1097 |
| P bandı maks. [bar] | 6.2 bar |
| P bandı maks. [psi] | 90.0 psi |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regülasyon aralığı [bar] [Maks] | 17.5 bar |
| Regülasyon aralığı [bar] [Min] | 5.0 bar |
| Regülasyon aralığı [psi] Pe [Maks] | 254.00 psig |
| Regülasyon aralığı [psi] Pe [Min] | 73.00 psig |
| SCIP dosya no. | 842c526f-b213-4baa-869c-a91bb999a318 |
| SCIP dosyası ürün adı | KV |
| Soğutucu akışkanlar | R1234yfR1234ze(E)R1270R134aR22R290R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513AR515BR516AR600R600a |
| UL mark | Yes |
| UL onaylı soğutkanlar | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| Ürün adı | Condensing pressure regulator |
| Ürün aksesuarları | Numara |
| Ürün grubu | Press. and temp. regul. valves |
| Ürün tipi | KVR 15 |
| Yağ uyumluluğu | Yağsız uygulamalar |
| Yağsız soğutkanlar | R1234ze(E)R513A |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.392 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.345 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 1.189 Cubic decimeter |
| EAN/UPC | 5715162602478 |