
KVR 28
034L0095
Giriş bağlantısı tipi: LEHİM, ODF, Çıkış bağlantısı tipi: LEHİM, ODF, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 28
034L0095
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü göstergesi | İşlenmiş 1 yönlü ok |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -45 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 266 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -49 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 7 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bakım yapılabilir | KV valf yedek parçaları |
| China RoHS compliance | Yes |
| Çıkış bağlantısı tipi | LEHİM, ODF |
| Çıkış boyutu [inç] | 1 1/8 in |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ekipman | Schrader valfi erişim portu |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fabrika ayarı [psig] | 145.0 psig |
| Giriş bağlantısı tipi | LEHİM, ODF |
| Giriş boyutu [inç] | 1 1/8 in |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 28.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 406 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 31.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 450.0 psig |
| Material Description | KVR 28 Condensing Pres. Reg. M/7 |
| Nominal kapasite R22, Sıcak gaz [kW] | 34.90 kW |
| Nominal kapasite koşulları [IMP] | Delta p sıcak gaz=6 psiDelta p sıvı=3 psitcond=110 °Ftevap=40 °F |
| Nominal kapasite koşulları [SI] | Delta p sıcak gaz=0,4 barDelta p liquid=0.2 barOffset=3 bartcond=30 °Ctevap=-10 °C |
| Nominal kapasite R134a [kW] | 121.00 kW |
| Nominal kapasite R134a [TR] | 30.20 TR |
| Nominal kapasite R134a, Sıcak gaz [kW] | 30.60 kW |
| Nominal kapasite R134a, Sıcak gaz [TR] | 8.04 TR |
| Nominal kapasite R22 [kW] | 129.00 kW |
| Nominal kapasite R22 [TR] | 32.60 TR |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Nominal kapasite R22, Sıcak gaz [TR] | 10.93 TR |
| Nominal kapasite R404A/R507 [kW] | 93.70 kW |
| Nominal kapasite R404A/R507 [TR] | 20.90 TR |
| Nominal kapasite R404A/R507, Sıcak gaz [kW] | 34.90 kW |
| Nominal kapasite R404A/R507, Sıcak gaz [TR] | 8.66 TR |
| Nominal kapasite R407C [kW] | 139.30 kW |
| Nominal kapasite R407C [TR] | 35.50 TR |
| Nominal kapasite R407C, Sıcak gaz [kW] | 37.70 kW |
| Nominal kapasite R407C, Sıcak gaz [TR] | 11.91 TR |
| Onay | C UL US LISTELİEACLLC CDC TYSKRoHSRoHS Çin |
| Onay dosyası adı | SOĞUTUCU VALFİ 53R0 |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Özdeş ürün | 034L1295 |
| P bandı maks. [bar] | 5.0 bar |
| P bandı maks. [psi] | 72.5 psi |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regülasyon aralığı [bar] [Maks] | 17.5 bar |
| Regülasyon aralığı [bar] [Min] | 5.0 bar |
| Regülasyon aralığı [psi] Pe [Maks] | 254.00 psig |
| Regülasyon aralığı [psi] Pe [Min] | 73.00 psig |
| SCIP dosya no. | 842c526f-b213-4baa-869c-a91bb999a318 |
| SCIP dosyası ürün adı | KV |
| Soğutucu akışkanlar | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513AR515BR516A |
| UL mark | Yes |
| UL onaylı soğutkanlar | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| Ürün adı | Condensing pressure regulator |
| Ürün aksesuarları | Numara |
| Ürün grubu | Press. and temp. regul. valves |
| Ürün tipi | KVR 28 |
| Yağ uyumluluğu | Yağsız uygulamalar |
| Yağsız soğutkanlar | R1234ze(E)R513A |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 1.09 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.925 Kilogram |
| Hacim | 2.747 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428411608 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |