
KVP 28
034L1076
Giriş boyutu [inç]: 1 1/8 in, Çıkış boyutu [inç]: 1 1/8 in, Giriş bağlantısı tipi: LEHİM, ODF, Çıkış bağlantısı tipi: LEHİM, ODF, Kv değeri [m³/sa]: 8, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 18
034L1076
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü göstergesi | İşlenmiş 1 yönlü ok |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -45 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 266 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -49 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 7 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Bakım yapılabilir | KV valf yedek parçaları |
| China RoHS compliance | Yes |
| Çıkış bağlantısı tipi | LEHİM, ODF |
| Çıkış boyutu [inç] | 1 1/8 in |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 9.250 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ekipman | Schrader valfi erişim portu |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fabrika ayarı [psig] | 29.0 psig |
| Giriş bağlantısı tipi | LEHİM, ODF |
| Giriş boyutu [inç] | 1 1/8 in |
| Kv değeri [m³/sa] | 8.000 m³/h |
| Kv değeri notu | AT MAKS P-BANDI |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 18.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 260 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 19.8 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 286.0 psig |
| Material Description | KVP 28 Evaporator Pres. Reg. I/7 |
| Nominal kapasite R134a [kW] | 6.10 kW |
| Nominal kapasite R134a [TR] | 1.90 TR |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Nominal kapasite R22 [kW] | 8.60 kW |
| Nominal kapasite R22 [TR] | 2.80 TR |
| Nominal kapasite R404A/R507 [kW] | 7.70 kW |
| Nominal kapasite R404A/R507 [TR] | 2.40 TR |
| Nominal kapasite R407C [kW] | 7.90 kW |
| Nominal kapasite R407C [TR] | 2.60 TR |
| Onay | C UL US LISTELİEACLLC CDC TYSKRoHSRoHS Çin |
| Onay dosyası adı | SOĞUTUCU VALFİ 53R0 |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Özdeş ürün | 034L0026 |
| P bandı maks. [bar] | 2.8 bar |
| P bandı maks. [psi] | 40.6 psi |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regülasyon aralığı [bar] [Maks] | 5.5 bar |
| Regülasyon aralığı [bar] [Min] | 0.0 bar |
| Regülasyon aralığı [psi] Pe [Maks] | 80.00 psig |
| Regülasyon aralığı [psi] Pe [Min] | 0.00 psig |
| SCIP dosya no. | 842c526f-b213-4baa-869c-a91bb999a318 |
| SCIP dosyası ürün adı | KV |
| Soğutucu akışkanlar | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513AR515BR516A |
| UL mark | Yes |
| UL onaylı soğutkanlar | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| Ürün adı | Evaporator pressure regulator |
| Ürün aksesuarları | Numara |
| Ürün grubu | Press. and temp. regul. valves |
| Ürün tipi | KVP 28 |
| Yağ uyumluluğu | Yağsız uygulamalar |
| Yağsız soğutkanlar | R1234ze(E)R513A |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.979 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.895 Kilogram |
| Hacim | 3.213 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428410748 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |