
KVL 15
034L1242
Giriş boyutu [mm]: 16, Çıkış boyutu [mm]: 16, Giriş bağlantısı tipi: Rakor, Çıkış bağlantısı tipi: Rakor, Kv değeri [m³/sa]: 3.2, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 18
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: KVL
034L1242
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü göstergesi | İşlenmiş 1 yönlü ok |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -60 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 266 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -76 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 18 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Bakım yapılabilir | KV valf yedek parçaları |
| China RoHS compliance | Yes |
| Çıkış bağlantısı tipi | Rakor |
| Çıkış boyutu [inç] | 5/8 in |
| Çıkış boyutu [mm] | 16.00 mm |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 3.700 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fabrika ayarı [psig] | 29.0 psig |
| Giriş bağlantısı tipi | Rakor |
| Giriş boyutu [inç] | 5/8 in |
| Giriş boyutu [mm] | 16.00 mm |
| Kv değeri [m³/sa] | 3.200 m³/h |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 18.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 260 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 19.8 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 286.0 psig |
| Material Description | KVL 15 Crankcase Pres. Reg. I/18 |
| Nominal kapasite R134a [kW] | 5.30 kW |
| Nominal kapasite R134a [TR] | 0.80 TR |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Nominal kapasite R22 [kW] | 7.10 kW |
| Nominal kapasite R22 [TR] | 1.20 TR |
| Nominal kapasite R404A/R507 [kW] | 6.30 kW |
| Nominal kapasite R404A/R507 [TR] | 1.00 TR |
| Nominal kapasite R407C [kW] | 6.40 kW |
| Nominal kapasite R407C [TR] | 1.10 TR |
| Onay | C UL US LISTELİEACLLC CDC TYSKRoHSRoHS Çin |
| Onay dosyası adı | SOĞUTUCU VALFİ 53R0 |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Özdeş ürün | 034L0042 |
| P bandı maks. [bar] | 2.0 bar |
| P bandı maks. [psi] | 29.0 psi |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regülasyon aralığı [bar] [Maks] | 6.0 bar |
| Regülasyon aralığı [bar] [Min] | 0.2 bar |
| Regülasyon aralığı [psi] Pe [Maks] | 87.00 psig |
| Regülasyon aralığı [psi] Pe [Min] | 3.00 psig |
| SCIP dosya no. | 842c526f-b213-4baa-869c-a91bb999a318 |
| Soğutucu akışkanlar | R1234yfR1234ze(E)R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513AR515BR516A |
| UL mark | Yes |
| UL onaylı soğutkanlar | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| Ürün adı | Crankcase pressure regulator |
| Ürün aksesuarları | Numara |
| Ürün grubu | Press. and temp. regul. valves |
| Ürün tipi | KVL 15 |
| Yağ uyumluluğu | Yağsız uygulamalar |
| Yağsız soğutkanlar | R1234ze(E)R513A |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.439 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.394 Kilogram |
| Hacim | 0.62 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428410441 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |