
KVD 12
034L0171
Giriş boyutu [mm]: 12, Çıkış boyutu [mm]: 12, Giriş bağlantısı tipi: Rakor, Çıkış bağlantısı tipi: Rakor, Kv değeri [m³/sa]: 1.75, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 28
034L0171
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü göstergesi | İşlenmiş 1 yönlü ok |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -45 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 266 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -49 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 12 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bakım yapılabilir | KV valf yedek parçaları |
| China RoHS compliance | Yes |
| Çıkış bağlantısı tipi | Rakor |
| Çıkış boyutu [inç] | 1/2 in |
| Çıkış boyutu [mm] | 12.00 mm |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 2.020 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ekipman | Schrader valfi erişim portu |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fabrika ayarı [psig] | 145.0 psig |
| Giriş bağlantısı tipi | Rakor |
| Giriş boyutu [inç] | 1/2 in |
| Giriş boyutu [mm] | 12.00 mm |
| Kv değeri [m³/sa] | 1.750 m³/h |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 28.0 bar |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 406 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 31.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 450.0 psig |
| Material Description | KVD 12 PRESSURE REGULATOR |
| Onay | C UL US LISTELİEACLLC CDC TYSKRoHSRoHS Çin |
| Onay dosyası adı | SOĞUTUCU VALFİ 53R0 |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regülasyon aralığı [bar] [Maks] | 20.0 bar |
| Regülasyon aralığı [bar] [Min] | 3.0 bar |
| Regülasyon aralığı [psi] Pe [Maks] | 290.00 psig |
| Regülasyon aralığı [psi] Pe [Min] | 44.00 psig |
| SCIP dosya no. | 842c526f-b213-4baa-869c-a91bb999a318 |
| SCIP dosyası ürün adı | KV |
| Soğutucu akışkanlar | R1234yfR1234ze(E)R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513AR515BR516A |
| UL mark | Yes |
| UL onaylı soğutkanlar | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| Ürün adı | Receiver pressure regulator |
| Ürün aksesuarları | Numara |
| Ürün grubu | Press. and temp. regul. valves |
| Ürün tipi | KVD 12 |
| Yağ uyumluluğu | Yağsız uygulamalar |
| Yağsız soğutkanlar | R1234ze(E)R513A |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.484 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.425 Kilogram |
| Hacim | 1.18 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428411318 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |