
KDC 200 A 2
148G383606
Bağlantı boyutu [mm]: 200, Bağlantı tipi: Alın kaynağı, Kv Tamamen açık [m3/sa]: 757, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 40
148G383606
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akışkan Grubu | 1 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Bağlantı boyutu [inç] | 8 in |
| Bağlantı boyutu [mm] | 200 mm |
| Bağlantı standardı | ASME B 36.10M SCHEDULE 40 |
| Bağlantı tipi | Alın kaynağı |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Cv Tamamen açık [gal/dk] | 878.00 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fark basınç [bar] | 2.000 bar |
| Fark basınç [psi] | 29.000 psi |
| Giriş bağlantısı boyutu [mm] | 200.00 mm |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kategori | II |
| Kv Tamamen açık [m3/sa] | 757 m³/h |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 40.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 580 psig |
| Material Description | KDC 200 A 2 bar Hydrocarbon,"C" LR 3.2 |
| Onay | CELLC CDC EURO-TYSK |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -50 °C |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 302 °F |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -58 °F |
| Soğutucu akışkanlar | R1270R170R290R600R600aRE170 |
| Ürün açıklaması | Çok fonksiyonlu kompresör valfi |
| Ürün adı | Pressure control valve |
| Ürün grubu | Press. and temp. regul. valves |
| Ürün tipi | KDC 200 A 2 |
| Yön | Köşe |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 94.4 Kilogram |
| Net ağırlık | 84.836 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 270.722 Litre |
| EAN/UPC | 5715162599150 |