
KDC 100 D 1
148G3776
Bağlantı boyutu [mm]: 100, Bağlantı tipi: Alın kaynağı, Kv Tamamen açık [m3/sa]: 203, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 40
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: KDC / GVD
148G3776
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akışkan Grubu | 1 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Bağlantı boyutu [inç] | 4 in |
| Bağlantı boyutu [mm] | 100 mm |
| Bağlantı standardı | EN 10220 |
| Bağlantı tipi | Alın kaynağı |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Cv Tamamen açık [gal/dk] | 235.00 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fark basınç [bar] | 1.000 bar |
| Fark basınç [psi] | 14.500 psi |
| Giriş bağlantısı boyutu [mm] | 100.00 mm |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kategori | III |
| Kv Tamamen açık [m3/sa] | 203 m³/h |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 40.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 580 psig |
| Material Description | KDC-100-D-1 bar |
| Onay | CEUKCA |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -50 °C |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 302 °F |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -58 °F |
| Soğutucu akışkanlar | R134aR22R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR409AR410AR421AR502R507AR717R744 |
| Ürün açıklaması | Çok fonksiyonlu kompresör valfi |
| Ürün adı | Pressure control valve |
| Ürün grubu | Press. and temp. regul. valves |
| Ürün tipi | KDC 100 D 1 |
| Yön | Köşe |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 18.476 Kilogram |
| Net ağırlık | 18.475 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 20.671 Litre |
| EAN/UPC | 5702428432511 |