
KDC 100
148G3595
Bağlantı boyutu [mm]: 100, Bağlantı tipi: Alın kaynağı, Kv Tamamen açık [m3/sa]: 203, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 40
148G3595
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akışkan Grubu | 1 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Bağlantı boyutu [inç] | 4 in |
| Bağlantı boyutu [mm] | 100 mm |
| Bağlantı standardı | ASME B 36.10M SCHEDULE 40 |
| Bağlantı tipi | Alın kaynağı |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Cv Tamamen açık [gal/dk] | 235.00 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fark basınç [bar] | 0.500 bar |
| Fark basınç [psi] | 7.500 psi |
| Giriş bağlantısı boyutu [mm] | 100.00 mm |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kategori | III |
| Kv Tamamen açık [m3/sa] | 203 m³/h |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 40.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 580 psig |
| Material Description | KDC-100-A-0.5 |
| Onay | CE |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -50 °C |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 302 °F |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -58 °F |
| Soğutucu akışkanlar | R134aR22R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR409AR410AR421AR502R507AR717R744 |
| Ürün açıklaması | Çok fonksiyonlu kompresör valfi |
| Ürün adı | Pressure control valve |
| Ürün grubu | Press. and temp. regul. valves |
| Ürün tipi | KDC 100 |
| Yön | Köşe |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 18.86 Kilogram |
| Net ağırlık | 18.2 Kilogram |
| Hacim | 20.671 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428279673 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |