
ICLX 125 A
148X0536
Yön: Düz, Bağlantı tipi: Alın kaynağı, Bağlantı standardı: ASME B 36.10
148X0536
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Bağlantı boyutu [inç] | 5 in |
| Bağlantı standardı | ASME B 36.10 |
| Bağlantı tipi | Alın kaynağı |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.17.2 |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(a)6(b) |
| Fonksiyon | 2-step solenoid valve |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Material Description | ICLX 125 A 5" BW |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosya no. | a65a5318-3dcd-4e13-b6f2-5cef46ffb9e6 |
| SCIP dosyası ürün adı | ICLX 32-65 |
| Ürün açıklaması | 2 kademeli solenoid vana |
| Ürün adı | 2-step solenoid valve |
| Ürün grubu | Regionally specified kits |
| Ürün tipi | ICLX 125 A |
| Üst kapak | 3 fonksiyon modülü |
| Yön | Düz |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 90 Kilogram |
| Net ağırlık | 662.36 Kilogram |
| Hacim | 1.245 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428850285 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |