
ICLX 40
148X0529
Yön: Düz, Bağlantı tipi: Soket kaynağı, Bağlantı standardı: ASME B 16.11
148X0529
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | 2-step solenoid valve |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1 1/2 in |
| Bağlantı standardı | ASME B 16.11 |
| Bağlantı tipi | Soket kaynağı |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.17.2 |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(a)6(b) |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Giriş bağlantısı boyutu [mm] | 40.00 mm |
| Material Description | ICLX 40 SOC 1-1/2" |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosya no. | a65a5318-3dcd-4e13-b6f2-5cef46ffb9e6 |
| SCIP dosyası ürün adı | ICLX 32-65 |
| Ürün açıklaması | 2 kademeli solenoid vana |
| Ürün adı | 2-step solenoid valve |
| Ürün grubu | Regionally specified kits |
| Ürün tipi | ICLX 40 |
| Üst kapak | 3 fonksiyon modülü |
| Yön | Düz |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 13.25 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.007 Kilogram |
| Hacim | 22.493 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428850001 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |