
VHV-MOAT058A1
061L2216
Tip tanımlaması: VHV-MOAT058A1, null: 24, Koruma sınıfı IP: IP54, Ambalaj biçimi: Endüstriyel paket, Ambalaj başına düşen miktar: 120
061L2216
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Ambalaj başına düşen miktar | 120 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Bobin montaj parçası, önerilen tork [Nm] [Maks] | 1.96 nm |
| Bobin montaj parçası, önerilen tork [Nm] [Min] | 1.47 nm |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Coil mount, recom. torque [Nm] [max] | 1.96 Nm |
| Coil mount, recom. torque [Nm] [min] | 1.47 Nm |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Frekans [Hz] | DC |
| Güç tüketimi [W] | 11.0 W |
| İzolasyon Sınıfı | B |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kablo uzunluğu [inç] | 23.60 in |
| Kablo uzunluğu [m] | 0.600 m |
| Koruma sınıfı IP | IP54 |
| Material Description | VHV Coil 4-Way Valve MOAT058A1 I/120 |
| Onay | CEVDE |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 149 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Supply voltage [V] DC | 24.00 V |
| Tip tanımlaması | VHV-MOAT058A1 |
| Ürün adı | 4-way reversing valve coil |
| Ürün grubu | 4-way reversing valves |
| Ürün tipi | VHV |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.241 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.241 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 0.432 Litre |
| EAN/UPC | 5702428518666 |