
4-way reversing valve, STF-0746G
061L1382
Medium temperature range [°C]: -30 - 160, MaxOPD [bar]: 31, MinODP [bar]: 3, Suction conn size [in]: 1 1/8, Discharge conn size [in]: 3/4 in, Design config. Style: B
061L1382
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 160 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 320 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 6 pc |
| Ambalaj biçimi | Industrial pack |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 3/4 in |
| Basma bağlantı boyutu [mm] | 19.15 mm |
| Basma bağlantı tipi | FEMALE |
| Bobin | No |
| Contains batteries | No |
| Darbe direnci standardı | JIS C 60068-2-27 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 1 1/8 |
| Emme bağlantısı boyutu [mm] | 28.70 mm |
| EPD available | Yes |
| Evap/kond bağlantı boyutu [inç] | 1 1/8 |
| Evap/kond bağlantı boyutu [mm] | 28,70 |
| Kapasite koşulu 1 [°C] | 0°C sub-cooling |
| Kapasite koşulu 2 [°C] | 5°C sub-cooling |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 27.60 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 23.58 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 38.84 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 33.20 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 35.67 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 30.91 kW |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 50.31 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 43.60 kW |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 42.0 bar |
| Maks. Sızıntı [cm³/dk] | 10000 cm³/min |
| MaksOPD [bar] | 31.0 bar |
| MaksOPD [psi] | 450.0 psi |
| MaksOPD [psig] | 450 psig |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 0746G I/6 |
| MinODP [bar] | 3.000 bar |
| MinODP [psi] | 44.000 psi |
| Onay | CEUKCAVDE |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 131 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Proses bağlantısı malzemesi | Copper |
| Soğutucu akışkanlar | R22R32R407CR410A |
| Tasarım yapılandırması Stil | B |
| Tip tanımlaması | STF-0746G |
| Titreşim stabilitesi [m/sn²] | 19.6 m/s² |
| Titreşim testi standardı | JIS C 60068-2-6 |
| Ürün adı | 4-way reversing valve |
| Ürün grubu | 4-way reversing valves |
| Ürün tipi | STF |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 1.684 Kilogram |
| Net ağırlık | 1.32 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255003106 |