
4-way reversing valve, STF-0457G
061L1380
Akışkan sıcaklık aralığı [°C]: -20 - 120, MaksOPD [bar]: 31, MinODP [bar]: 3, Emme bağlantısı boyutu [inç]: 7/8, Tasarım yapılandırması Stil: B
061L1380
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -20 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 248 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -4 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 20 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 1/2 in |
| Basma bağlantı boyutu [mm] | 12.80 mm |
| Basma bağlantı tipi | DİŞİ |
| Bobin | Numara |
| CE mark | Yes |
| Contains batteries | No |
| Darbe direnci standardı | JIS C 60068-2-27 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 7/8 |
| Emme bağlantısı boyutu [mm] | 22.40 mm |
| Evap/kond bağlantı boyutu [inç] | 7/8 |
| Evap/kond bağlantı boyutu [mm] | 22,40 |
| Kapasite koşulu 1 [°C] | 0°C sub-cooling |
| Kapasite koşulu 2 [°C] | 5°C sub-cooling |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 16.10 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 13.75 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 22.66 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 19.37 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 20.81 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 18.03 kW |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 29.35 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 25.43 kW |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 31.0 bar |
| Maks. Sızıntı [cm³/dk] | 4000 cm³/min |
| MaksOPD [bar] | 31.0 bar |
| MaksOPD [psi] | 450.0 psi |
| MaksOPD [psig] | 450 psig |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 0457G I/20 |
| MinODP [bar] | 3.000 bar |
| MinODP [psi] | 44.000 psi |
| Onay | CEUKCAVDE |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -20 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 122 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -4 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Proses bağlantısı malzemesi | Bakır |
| Soğutucu akışkanlar | R407C |
| Tasarım yapılandırması Stil | B |
| Tip tanımlaması | STF-0457G |
| Titreşim stabilitesi [m/sn²] | 19.6 m/s² |
| Titreşim testi standardı | JIS C 60068-2-6 |
| Ürün adı | 4-way reversing valve |
| Ürün grubu | 4-way reversing valves |
| Ürün tipi | STF |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.77 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.77 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162967553 |