
4-way reversing valve, STF-6001G3
061L1326
Akışkan sıcaklık aralığı [°C]: -30 - 130, MaksOPD [bar]: 31, MinODP [bar]: 3, Tasarım yapılandırması Stil: G
061L1326
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 266 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 1 5/8 in |
| Basma bağlantı boyutu [mm] | 41.20 mm |
| Basma bağlantı tipi | Erkek |
| Bobin | Numara |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Darbe direnci standardı | JIS C 60068-2-27 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 2 5/8 |
| Emme bağlantısı boyutu [mm] | 67.00 mm |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Evap/kond bağlantı boyutu [inç] | 2 5/8 |
| Evap/kond bağlantı boyutu [mm] | 67 |
| Kapasite koşulu 1 [°C] | 0°C sub-cooling38°C condensing5°C evaporating5°C super-heat |
| Kapasite koşulu 2 [°C] | 54,4 °C condensing5°C sub-cooling5°C super-heat7,2°C evaporating |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 203.68 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 174.02 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 286.71 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 245.04 kW |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 263.27 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 228.14 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 371.32 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 321.83 kW |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 45.0 bar |
| Maks. Sızıntı [cm³/dk] | 30000 cm³/min |
| MaksOPD [bar] | 31.0 bar |
| MaksOPD [psi] | 450.0 psi |
| MaksOPD [psig] | 450 psig |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 6001G |
| MinODP [bar] | 3.000 bar |
| MinODP [psi] | 44.000 psi |
| Onay | CE |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 131 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Proses bağlantısı malzemesi | Bakır |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Soğutucu akışkanlar | R134aR22R404AR407CR410A |
| Tasarım yapılandırması Stil | G |
| Tip tanımlaması | STF-6001G3 |
| Titreşim stabilitesi [m/sn²] | 19.6 m/s² |
| Titreşim testi standardı | JIS C 60068-2-6 |
| Ürün adı | 4-way reversing valve |
| Ürün grubu | 4-way reversing valves |
| Ürün tipi | STF |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 23.387 Kilogram |
| Net ağırlık | 23.202 Kilogram |
| Hacim | 76.844 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428531757 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |