
STF-3006G3
061L1283
Akışkan sıcaklık aralığı [°C]: -30 - 130, MaksOPD [bar]: 31, MinODP [bar]: 3, Emme bağlantısı boyutu [inç]: 1 5/8, Tasarım yapılandırması Stil: G
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: STF
061L1283
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 266 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 1 1/4 in |
| Basma bağlantı boyutu [mm] | 32.05 mm |
| Basma bağlantı tipi | DİŞİ |
| Bobin | Numara |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Darbe direnci standardı | JIS C 60068-2-27 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 1 5/8 |
| Emme bağlantısı boyutu [mm] | 41.70 mm |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Evap/kond bağlantı boyutu [inç] | 1 5/8 |
| Evap/kond bağlantı boyutu [mm] | 41,7 |
| Kapasite koşulu 1 [°C] | 0°C sub-cooling38°C condensing5°C evaporating5°C super-heat |
| Kapasite koşulu 2 [°C] | 54,4 °C condensing5°C sub-cooling5°C super-heat7,2°C evaporating |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 79.01 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 67.50 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 111.22 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 95.05 kW |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 102.12 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 88.50 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 144.03 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 124.84 kW |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 45.0 bar |
| Maks. Sızıntı [cm³/dk] | 10000 cm³/min |
| MaksOPD [bar] | 31.0 bar |
| MaksOPD [psi] | 450.0 psi |
| MaksOPD [psig] | 450 psig |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 3006G3 |
| MinODP [bar] | 3.000 bar |
| MinODP [psi] | 44.000 psi |
| Onay | CEVDE |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 131 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Proses bağlantısı malzemesi | Bakır |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Soğutucu akışkanlar | R134aR22R404AR407CR410A |
| Tasarım yapılandırması Stil | G |
| Tip tanımlaması | STF-3006G3 |
| Titreşim stabilitesi [m/sn²] | 19.6 m/s² |
| Titreşim testi standardı | JIS C 60068-2-6 |
| Ürün adı | 4-way reversing valve |
| Ürün grubu | 4-way reversing valves |
| Ürün tipi | STF |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 5.873 Kilogram |
| Net ağırlık | 5.579 Kilogram |
| Hacim | 36.27 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428273084 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |