
STF-07U12G3
061L1243
Akışkan sıcaklık aralığı [°C]: -20 - 120, MaksOPD [bar]: 31, MinODP [bar]: 3, Emme bağlantısı boyutu [inç]: 7/8, Basma bağlantı boyutu [inç]: 3/4, Tasarım yapılandırması Stil: B
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: STF
061L1243
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -20 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 248 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -4 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 6 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 3/4 |
| Basma bağlantı boyutu [mm] | 19.15 mm |
| Basma bağlantı tipi | DİŞİ |
| Bobin | Numara |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Darbe direnci standardı | JIS C 60068-2-27 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 7/8 |
| Emme bağlantısı boyutu [mm] | 22.30 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Evap/kond bağlantı boyutu [inç] | 7/8 |
| Evap/kond bağlantı boyutu [mm] | 22,3 |
| Kapasite koşulu 1 [°C] | 0°C sub-cooling38°C condensing5°C evaporating5°C super-heat |
| Kapasite koşulu 2 [°C] | 54,4 °C condensing5°C sub-cooling5°C super-heat7,2°C evaporating |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 27.60 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 23.58 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 38.84 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 33.20 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 35.67 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 30.91 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 50.31 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 43.60 kW |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 41.5 bar |
| Maks. Sızıntı [cm³/dk] | 6000 cm³/min |
| MaksOPD [bar] | 31.0 bar |
| MaksOPD [psi] | 450.0 psi |
| MaksOPD [psig] | 450 psig |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 07U12G3 I/6 |
| MinODP [bar] | 3.000 bar |
| MinODP [psi] | 44.000 psi |
| Onay | CEULc UL us |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -20 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 131 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -4 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Proses bağlantısı malzemesi | Bakır |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosya no. | f8fe2fb6-0750-4373-b03a-5b5988b72210 |
| SCIP dosyası ürün adı | Four-way valve(1) |
| Soğutucu akışkanlar | R134aR22R404AR407CR410A |
| Tasarım yapılandırması Stil | B |
| Tip tanımlaması | STF-07U12G3 |
| Titreşim stabilitesi [m/sn²] | 19.6 m/s² |
| Titreşim testi standardı | JIS C 60068-2-6 |
| UL mark | Yes |
| UL onay dosyası adı | MH12113 |
| UL onaylı soğutkanlar | R134aR22R404AR407CR410A |
| Ürün adı | 4-way reversing valve |
| Ürün grubu | 4-way reversing valves |
| Ürün tipi | STF |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 1.72 Kilogram |
| Net ağırlık | 1.634 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 9.478 Litre |
| EAN/UPC | 5702428273336 |