
STF-03U6G3
061L1220
Akışkan sıcaklık aralığı [°C]: -20 - 120, MaksOPD [bar]: 31, MinODP [bar]: 3, Emme bağlantısı boyutu [inç]: 3/4, Tasarım yapılandırması Stil: E
061L1220
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -20 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 248 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -4 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 32 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 1/2 in |
| Basma bağlantı boyutu [mm] | 12.95 mm |
| Basma bağlantı tipi | DİŞİ |
| Bobin | Numara |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Darbe direnci standardı | JIS C 60068-2-27 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 3/4 |
| Emme bağlantısı boyutu [mm] | 19.20 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Evap/kond bağlantı boyutu [inç] | 3/4 |
| Evap/kond bağlantı boyutu [mm] | 19,2 |
| Kapasite koşulu 1 [°C] | 0°C sub-cooling |
| Kapasite koşulu 2 [°C] | 5°C sub-cooling |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 8.38 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 7.16 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 11.79 kW |
| Kapasite R407C, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 10.08 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul1)[kW] | 10.83 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,1 bar'da (koşul2)[kW] | 9.38 kW |
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul1)[kW] | 15.27 kW |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kapasite R410A, Δp:0,2 bar'da (koşul2)[kW] | 13.24 kW |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 41.5 bar |
| Maks. Sızıntı [cm³/dk] | 1500 cm³/min |
| MaksOPD [bar] | 31.0 bar |
| MaksOPD [psi] | 450.0 psi |
| MaksOPD [psig] | 450 psig |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 03U6G3 I/32 |
| MinODP [bar] | 3.000 bar |
| MinODP [psi] | 44.000 psi |
| Onay | UL |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -20 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 131 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -4 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Proses bağlantısı malzemesi | Bakır |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosya no. | f8fe2fb6-0750-4373-b03a-5b5988b72210 |
| SCIP dosyası ürün adı | Four-way valve(1) |
| Soğutucu akışkanlar | R134aR22R404AR407CR410A |
| Tasarım yapılandırması Stil | E |
| Tip tanımlaması | STF-03U6G3 |
| Titreşim stabilitesi [m/sn²] | 19.6 m/s² |
| Titreşim testi standardı | JIS C 60068-2-6 |
| UL onay dosyası adı | MH12113 |
| Ürün adı | 4-way reversing valve |
| Ürün grubu | 4-way reversing valves |
| Ürün tipi | STF |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.457 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.38 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 2.017 Litre |
| EAN/UPC | 5702428318587 |