
STF-0201G
061L1207
061L1207
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Ambalaj başına düşen miktar | 3 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Basma bağlantı boyutu [mm] | 9.70 mm |
| Bobin | Numara |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Emme bağlantısı boyutu [mm] | 12.95 mm |
| EU RoHS compliance | Yes |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EU RoHS exemption clause | No |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 0201G I/3 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Soğutucu akışkanlar | R134aR22R404AR407CR410A |
| Tip tanımlaması | STF-0201G |
| Ürün adı | 4-way reversing valve |
| Ürün grubu | 4-way reversing valves |
| Ürün tipi | STF |
| Yorumlar | REPLACE BY 061L1144 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.675 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.37 Kilogram |
| Hacim | 5.363 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428273589 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |