
Špulna za solenoid, BQ240CS, Pljosnati DIN, Napon napajanja [V] AC: 240, Višestruko pakovanje
018F4511
Električna konekcija: Pljosnati DIN, Napon napajanja [V] AC: 240, Frekvencija [Hz]: 50/60 Hz, Nazivna vrednost kućišta IP: IP65
018F4511
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija za | Steam applications |
| Boja | Crna |
| Broj rezervnog dela | 018F4511 |
| CE ocena | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodaci za proizvod | Dodaci špulne za solenoid |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | Pljosnati DIN |
| Električni konektor | 3 x viljuška |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Frekvencija [Hz] | 50/60 Hz |
| Grupa proizvoda | Solenoidni ventili |
| Klasa izolacije namotaja | Klasa H do IEC 85 |
| Količina po formatu pakovanja | 50 pc |
| Konekcija špulne | Pljosnati DIN |
| Material Description | Špulna BQ240CS 230/208-240V 50/60HZ |
| Može da se servisira | No |
| Napon napajanja [V] AC | 240 V |
| Napon napajanja 50 Hz maks. [V] | 230 V |
| Napon napajanja 60 Hz maks. [V] | 240 V |
| Napon napajanja 60 Hz min. [V] | 208 V |
| Naziv programa delova | EV215BEV225BEV245B |
| Naziv proizvoda | Špulna za solenoid |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | Solenoid coils |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP65 |
| Nazivna vrednost kućišta Nema (~) | 4 |
| Odobrenje | CEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 104 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Oznaka tipa | BQ240CS |
| Potrošnja na 50 Hz [VA] | 17.0 VA |
| Potrošnja na 60 Hz [VA] | 16.0 VA |
| Potrošnja[W] 50 Hz | 10.0 W |
| Potrošnja[W] 60 Hz | 9.5 W |
| Pričvršćivanje špulne | Sa žabicom |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Rel. vlažnost [% RH] [maks.] | 100 % RH |
| Rel. vlažnost [% RH] [min.] | 0 % RH |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Standard električne konekcije | EN175301-803 |
| Standard konstrukcije špulne | VDE 0580 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | BQ240CS |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | Yes |
| Veličina aktuatora | 13.5 mm |
| Veličina električne konekcije | 6.3 mm x 0.8 mm |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.273 Kilogram |
| Neto težina | 0.261 Kilogram |
| Zapremina | 0.275 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428290166 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |