
Špulna za solenoid, BJ240BS, Razvodna kutija, 0.2 m, Napon napajanja [V] AC: 240, Višestruko pakovanje
018F4134
Električna konekcija: Razvodna kutija, Napon napajanja [V] AC: 240, Frekvencija [Hz]: 60 Hz, Nazivna vrednost kućišta IP: IP30
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
Ako tražite sličan proizvod, možete da proverite druge opcije unutar iste vrste proizvoda posetom stranice vrste proizvoda.: BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BJ / BX / BT / BU, BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BJ / BX / BT / BU, BJ / BX / BT / BU
018F4134
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Broj rezervnog dela | 018F4134 |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodaci za proizvod | Dodaci špulne za solenoid |
| Dužina kabla [in] | 8.00 in |
| Dužina kabla [m] | 0.200 m |
| Električna konekcija | Razvodna kutija |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Frekvencija [Hz] | 60 Hz |
| Grupa proizvoda | Solenoidni ventili |
| Klasa izolacije namotaja | Klasa H do IEC 85 |
| Količina po formatu pakovanja | 35 pc |
| Komentari uz električnu kon. | Plutajući provodnici |
| Konekcija špulne | Razvodna kutija |
| Konstrukcija rama | Spoljni metalni ram |
| Material Description | Coil BJ240BS 240V 60Hz Junction Box |
| Može da se servisira | No |
| Napon napajanja [V] AC | 240 V |
| Napon napajanja 60 Hz maks. [V] | 240 V |
| Naziv datoteke UL odobrenja | MH29671 |
| Naziv programa delova | EV210BEV215BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV225BEV245BEV250B |
| Naziv proizvoda | Špulna za solenoid |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP30 |
| Nazivna vrednost kućišta Nema (~) | 2 |
| Odobrenje | NA LISTI C UL U SADLLC CDC TYSK |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 50 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 120 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Oznaka tipa | BJ240BS |
| Potrošnja[W] 60 Hz | 16.0 W |
| Pričvršćivanje špulne | Sa žabicom |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Rel. vlažnost [% RH] [maks.] | 97 % RH |
| Rel. vlažnost [% RH] [min.] | 0 % RH |
| Rel. vlažnost, uslovi | Bez kondenzacije |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Standard električne konekcije | UL50E KLASA 2 |
| Standard konstrukcije špulne | UL 429 |
| Stepen zagađenja | 3 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | BJ240BS |
| UL ocena | Yes |
| Usklađenost | UL 429 |
| Veličina aktuatora | 13.5 mm |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.392 Kilogram |
| Neto težina | 0.39 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 0.295 Liter |
| EAN/UPC | 5702428890724 |