
Špulna za solenoid, AY024C, Napon napajanja [V] AC: 24, Višestruko pakovanje
042N4236
Špulna za solenoid, Tip proizvoda: AY024C, Napon napajanja [V] AC: 24, Nazivna vrednost kućišta IP: IP00, Konekcija špulne: US 0,25 pljosnati, Veličina aktuatora: 9 mm
042N4236
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Boja | Plava |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | US pljosnato |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Frekvencija [Hz] | 50/60 Hz |
| Grupa proizvoda | Solenoidni ventili |
| Identični proizvod | 042N8236 |
| Količina po formatu pakovanja | 24 pc |
| Konekcija špulne | US 0,25 pljosnati |
| Material Description | Coil AY024C 24V 50/60Hz Ext.Fram M/P 24 |
| Napon napajanja [V] AC | 24 V |
| Naziv programa delova | EV220S |
| Naziv proizvoda | Špulna za solenoid |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP00 |
| Odobrenje | cURus |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 50 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 120 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Oznaka tipa | Špulna za solenoidni ventil |
| Potrošnja[W] | 8.0 W |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | AY024C |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | Yes |
| Veličina aktuatora | 9 mm |
| Veličina električne konekcije | 0,25 in |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.105 Kilogram |
| Neto težina | 0.096 Kilogram |
| Zapremina | 0.089 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423272419 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |