
Špulna za solenoid, AY120C, US pljosnato, Napon napajanja [V] AC: 110 - 120, Višestruko pakovanje
042N4233
Električna konekcija: US pljosnato, Napon napajanja [V] AC: 110 - 120, Frekvencija [Hz]: 50/60 Hz, Nazivna vrednost kućišta IP: IP00
042N4233
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Boja | Plava |
| Broj rezervnog dela | 042N4233 |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodaci za proizvod | Dodaci špulne za solenoid |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | US pljosnato |
| Električni konektor | 2 x viljuška |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Frekvencija [Hz] | 50/60 Hz |
| Grupa proizvoda | Solenoidni ventili |
| Identični proizvod | 042N8233 |
| Količina po formatu pakovanja | 24 pc |
| Konekcija špulne | US 0,25 pljosnati |
| Material Description | Coil AY120C 110-120V 50/60Hz Ext. Frame |
| Može da se servisira | No |
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 120 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 110 V |
| Napon napajanja 50 Hz maks. [V] | 120 V |
| Napon napajanja 50 Hz min. [V] | 110 V |
| Napon napajanja 60 Hz maks. [V] | 120 V |
| Napon napajanja 60 Hz min. [V] | 110 V |
| Naziv datoteke UL odobrenja | MH29671 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Naziv programa delova | EV220S |
| Naziv proizvoda | Špulna za solenoid |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP00 |
| Odobrenje | LLC CDC TYSKcURus |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 50 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 120 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Oznaka tipa | AY120C |
| Potrošnja na 50 Hz [VA] | 16.0 VA |
| Potrošnja na 60 Hz [VA] | 16.0 VA |
| Potrošnja[W] 50 Hz | 8.0 W |
| Potrošnja[W] 60 Hz | 8.0 W |
| Pričvršćivanje špulne | Sa žabicom |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | AY120C |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | Yes |
| Usklađenost | UL 429 |
| Veličina aktuatora | 9 mm |
| Veličina električne konekcije | 0,25 in |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.106 Kilogram |
| Neto težina | 0.096 Kilogram |
| Zapremina | 0.098 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423272426 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |