
Špulna za solenoid, AK024D, Pljosnati DIN, null: 24, Višestruko pakovanje
042N0844
Električna konekcija: Pljosnati DIN, null: 24, Nazivna vrednost kućišta IP: IP00
042N0844
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Boja | Crna |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodaci za proizvod | Dodaci špulne za solenoid |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | Pljosnati DIN |
| Električni konektor | 3 x viljuška |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Grupa proizvoda | Solenoidni ventili |
| Količina po formatu pakovanja | 24 pc |
| Konekcija špulne | Pljosnati DIN |
| Material Description | Špulna AK024D 24V DC |
| Može da se servisira | No |
| Naziv proizvoda | Špulna za solenoid |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP00 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 50 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 122 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Oznaka tipa | AK024D |
| Potrošnja[W] DC | 3.5 W |
| Pričvršćivanje špulne | Ručno šrafljenje |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Standard električne konekcije | EN175301-803 |
| Supply voltage [V] DC | 24.00 V |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | AK024D |
| U okviru OEEO | Yes |
| Veličina aktuatora | 9 mm |
| Veličina električne konekcije | 6.3 mm x 0.8 mm |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.11 Kilogram |
| Neto težina | 0.103 Kilogram |
| Zapremina | 0.093 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423049905 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |