
Špulna za solenoid, AB012C, Pljosnati DIN, Napon napajanja [V] AC: 12, Višestruko pakovanje
042N0805
Električna konekcija: Pljosnati DIN, Napon napajanja [V] AC: 12, Frekvencija [Hz]: 50/60 Hz, Nazivna vrednost kućišta IP: IP00
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
Ako tražite sličan proizvod, možete da proverite druge opcije unutar iste vrste proizvoda posetom stranice vrste proizvoda.: AB, AB, AB
042N0805
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Boja | Crna |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodaci za proizvod | Dodaci špulne za solenoid |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | Pljosnati DIN |
| Električni konektor | 3 x viljuška |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Frekvencija [Hz] | 50/60 Hz |
| Grupa proizvoda | Solenoidni ventili |
| Količina po formatu pakovanja | 24 pc |
| Konekcija špulne | Pljosnati DIN |
| Material Description | Špulna AB012C 12V 50/60Hz Spade |
| Može da se servisira | No |
| Napon napajanja [V] AC | 12 V |
| Napon napajanja 50 Hz maks. [V] | 12 V |
| Napon napajanja 60 Hz maks. [V] | 12 V |
| Naziv programa delova | EV210AEV220AEV310A |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Špulna za solenoid |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP00 |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 50 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 122 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Oznaka tipa | AB012C |
| Potrošnja[W] | 4.5 W |
| Potrošnja[W] 50 Hz | 4.5 W |
| Potrošnja[W] 60 Hz | 4.5 W |
| Pričvršćivanje špulne | Ručno šrafljenje |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Sadrži baterije | No |
| Standard električne konekcije | EN175301-803 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | AB012C |
| U okviru OEEO | Yes |
| Veličina aktuatora | 9 mm |
| Veličina električne konekcije | 6.3 mm x 0.8 mm |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.062 Kilogram |
| Neto težina | 0.053 Kilogram |
| Zapremina | 0.087 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423064854 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |