
Špulna za solenoid, AB024D, Pljosnati DIN, null: 24, Višestruko pakovanje
042N0803
Špulna za solenoid, Tip: AB024D, null: 24, Nazivna vrednost kućišta IP: IP00, Konekcija špulne: Pljosnati DIN, Veličina aktuatora: 9 mm
042N0803
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Boja | Crna |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodaci za proizvod | Dodaci špulne za solenoid |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | Pljosnati DIN |
| Električni konektor | 3 x viljuška |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Grupa proizvoda | Solenoidni ventili |
| Količina po formatu pakovanja | 24 pc |
| Konekcija špulne | Pljosnati DIN |
| Material Description | Špulna AB024D 24V DC Spade |
| Može da se servisira | No |
| Naziv programa delova | EV210AEV220AEV310A |
| Naziv proizvoda | Špulna za solenoid |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | Solenoid coils |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP00 |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 50 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 122 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Oznaka tipa | AB024D |
| Potrošnja[W] DC | 5.0 W |
| Pričvršćivanje špulne | Ručno šrafljenje |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Standard električne konekcije | EN175301-803 |
| Supply voltage [V] DC | 24.00 V |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | AB024D |
| U okviru OEEO | Yes |
| Veličina aktuatora | 9 mm |
| Veličina električne konekcije | 6.3 mm x 0.8 mm |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.062 Kilogram |
| Neto težina | 0.051 Kilogram |
| Zapremina | 0.093 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423049912 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |