
Špulna za solenoid, AB024C, Pljosnati DIN, Napon napajanja [V] AC: 24, Višestruko pakovanje
042N0802
Električna konekcija: Pljosnati DIN, Napon napajanja [V] AC: 24, Frekvencija [Hz]: 50/60 Hz, Nazivna vrednost kućišta IP: IP00
042N0802
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Boja | Crna |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodaci za proizvod | Dodaci špulne za solenoid |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | Pljosnati DIN |
| Električni konektor | 3 x viljuška |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Frekvencija [Hz] | 50/60 Hz |
| Grupa proizvoda | Solenoidni ventili |
| Količina po formatu pakovanja | 24 pc |
| Konekcija špulne | Pljosnati DIN |
| Material Description | Špulna AB024C 24V 50/60Hz Spade |
| Može da se servisira | No |
| Napon napajanja [V] AC | 24 V |
| Napon napajanja 50 Hz maks. [V] | 24 V |
| Napon napajanja 60 Hz maks. [V] | 24 V |
| Naziv programa delova | EV210AEV220AEV310A |
| Naziv proizvoda | Špulna za solenoid |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | Solenoid coils |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP00 |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 50 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 122 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Oznaka tipa | AB024C |
| Potrošnja na 50 Hz [VA] | 7.0 VA |
| Potrošnja na 60 Hz [VA] | 6.0 VA |
| Potrošnja[W] 50 Hz | 4.5 W |
| Potrošnja[W] 60 Hz | 4.5 W |
| Pričvršćivanje špulne | Ručno šrafljenje |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Standard električne konekcije | EN175301-803 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | AB024C |
| U okviru OEEO | Yes |
| Veličina aktuatora | 9 mm |
| Veličina električne konekcije | 6.3 mm x 0.8 mm |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.06 Kilogram |
| Neto težina | 0.051 Kilogram |
| Zapremina | 0.089 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423049783 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |