
Termostat, MBC 8100
061B815366
Opseg temperature [°C]: 70 - 120, Funkcija resetovanja: Automatski, Funkcija kontakta: SPDT, Vrsta senzora: Daljinska ampula, Nazivna vrednost kućišta IP: IP65
061B815366
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Alarmni signal | Rastuće |
| CE ocena | Yes |
| Deo dužine kapilarne cevi [in] | 78 3/4 in |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Diferencijal (FS) [K] | 4.0 K |
| Dodaci za proizvod | Dodaci za prekidače |
| Druga RoHS dokumentacija | Saudi Arabia RoHS |
| Dužina kapilarne cevi [mm] | 2000 mm |
| Dužina kon. za otvor senzora [mm] | 60 mm |
| Električna konekcija | DIN utikač |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Fabričko podešavanje (FS) [°C] | 97.0 °C |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Funkcija kontakta | SPDT |
| Funkcija resetovanja | Automatski |
| Grupa proizvoda | Prekidači i termostati |
| Isporučeni delovi | Džep senzora |
| Ključ specifikacije | 2431-2A02000 |
| Količina po formatu pakovanja | 6 pc |
| Konektor za manji otvor ili crevo | M 18 x 1.5 |
| Kućište | da |
| Maks. temperatura senzora [°C] | 220 °C |
| Maks. temperatura senzora [°F] | 428.0 °F |
| Material Description | MBC 8100 Thermostat M/6 |
| Materijal čaure senzora | Mesing |
| Min. dužina kon. za otvor senzora [in] | 2 9/16 in |
| Min. dužina kon. za otvor senzora [mm] | 65 mm |
| Može da se servisira | No |
| Muško/ženska električna kon. | Ženski |
| Naziv proizvoda | Termostat |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | MBC 8100 8000 Temperature Switch |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Nazivna vrednost kontakta | AC15=0.5 A, 250 VDC13=12 W, 125 V |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP65 |
| Odobrenje | ABSBVCCCCCSCEDNVEACGLKRSLLC CDC EURO-TYSKLRLVDNKKRINARMRSRoHSRoHS KinaTYSK |
| Opis proizvoda | Termostat |
| Oprema | Armirana kapilarna cev |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 70 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 158 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Opseg temperature [°C] [Max] | 120 °C |
| Opseg temperature [°C] [Min] | 70 °C |
| Opseg temperature [°F] [maks.] | 248 °F |
| Opseg temperature [°F] [min.] | 158 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | 18ff26a2-cbcf-44c1-8f28-74e482b38eed |
| Standard električne konekcije | EN 175301-803-A |
| Standard električne spec. | EN 60947-5 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip diferencijala | Fiksno (maks. vrednost) |
| Tip kon. za otvor senzora | M |
| Tip proizvoda | MBC 8100 |
| Tip punjenja | Apsorpcija |
| Veličina električne konekcije | M20 |
| Veličina kon. za otvor senzora | 18 x 1.5 |
| Veličina senzora (Ø x D) [in] | 1/2 x 2 in |
| Veličina senzora (Ø x D) [mm] | 13 x 50 mm |
| Vrsta fabričkog podešavanja | Namenski |
| Vrsta senzora | Daljinska ampula |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.85 Kilogram |
| Neto težina | 0.494 Kilogram |
| Zapremina | 3.48 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423258567 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |