
Termostat, KPS77
060L313666
Opseg temperature [°C]: 20 - 60, Funkcija resetovanja: Automatski, Funkcija kontakta: SPDT zlatni, Vrsta senzora: Čvrsti senzor, Nazivna vrednost kućišta IP: IP67
060L313666
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Amb. Temp. Napomena | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Diferencija pri podešavanju min. opsega [°C] [maks.] | 14.0 °C |
| Diferencija pri podešavanju min. opsega [°C] [min.] | 3.0 °C |
| Diferencija pri podešavanju min. opsega [K] [mak.] | 14.0 K |
| Diferencija pri podešavanju min. opsega [K] [min.] | 3.0 K |
| Dodaci za proizvod | Dodaci za prekidače |
| Električna konekcija | Navojni ulaz kabla |
| EN 60947 električna svojstva | Izolacija: 400 VStepen zagađenja: 3Nominalni napon impulsa: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 svojstva ožičenja | Fleksibilno, sa spojnicama: 0,5-1,5 mm2Fleksibilno, bez spojnica: 0,7-2,5 mm2Čvrsto/sa nitima: 0,75-2,5 mm2 |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Funkcija kontakta | SPDT zlatni |
| Funkcija resetovanja | Automatski |
| Grupa proizvoda | Prekidači i termostati |
| Količina po formatu pakovanja | 10 pc |
| Komentari uz električnu kon. | Metalna uvodnica kabla |
| Konektor za manji otvor ili crevo | M 18 x 1.5 |
| Maks. temperatura senzora [°C] | 130 °C |
| Maks. temperatura senzora [°F] | 266.0 °F |
| Material Description | KPS77 Termostat M/10 |
| Min. dužina kon. za otvor senzora [in] | 6 9/16 in |
| Min. dužina kon. za otvor senzora [mm] | 160 mm |
| Može da se servisira | No |
| Muško/ženska električna kon. | Ženski |
| Naziv datoteke UL odobrenja | E73170 |
| Naziv proizvoda | Termostat |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | KP KPS KPU Thermostat |
| Nazivna vrednost kontakta | AC15=4 A, 440 VAC1=10 A, 440 VAC3=6 A, 440 VDC13=12 W, 220 Vfor gold 1…30mA, 5...30V |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP67 |
| Odobrenje | ABSBVCCCCCSCEDNVEACGLLLC CDC EURO-TYSKLRLVDNKKRINARMRSRoHSRoHS KinaTYSKUL |
| Opis proizvoda | Termostat |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 70 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 158 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Opseg temperature [°C] [Max] | 60 °C |
| Opseg temperature [°C] [Min] | 20 °C |
| Opseg temperature [°F] [maks.] | 140 °F |
| Opseg temperature [°F] [min.] | 68 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | c1a694ec-501f-43db-83d2-8a9a314459e0 |
| Standard električne konekcije | DIN 40430 |
| Standard električne spec. | EN 60947-5 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Tip diferencijala | Podesivo |
| Tip proizvoda | KPS77 |
| Tip punjenja | Apsorpcija |
| UL ocena | Yes |
| Veličina električne konekcije | Pg 13.5 |
| Veličina senzora (Ø x D) [in] | 1/2 x 2 1/2 in |
| Veličina senzora (Ø x D) [mm] | 13 x 63 mm |
| Vrsta senzora | Čvrsti senzor |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.906 Kilogram |
| Neto težina | 0.768 Kilogram |
| Zapremina | 3.684 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423147885 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |