
Termostat, CAS1080
060L502066
Opseg temperature [°C]: 70 - 120, Funkcija resetovanja: Automatski, Funkcija kontakta: SPDT, Vrsta senzora: Čvrsti senzor, Nazivna vrednost kućišta IP: IP67
060L502066
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Alarmni signal | Rastuće |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Diferencijal (FS) [K] | 3.0 K |
| Dodaci za proizvod | Dodaci za prekidače |
| Dužina kon. za otvor senzora [mm] | 75 mm |
| Električna konekcija | Navojni ulaz kabla |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Fabričko podešavanje (FS) [°C] | 80.0 °C |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Funkcija kontakta | SPDT |
| Funkcija resetovanja | Automatski |
| Grupa proizvoda | Prekidači i termostati |
| Isporučeni delovi | Džep senzora |
| Količina po formatu pakovanja | 8 pc |
| Komentari uz električnu kon. | Metalna uvodnica kabla |
| Konektor za manji otvor ili crevo | M 18 x 1.5 |
| Maks. temperatura senzora [°C] | 220 °C |
| Maks. temperatura senzora [°F] | 428.0 °F |
| Material Description | CAS1080 Termostat M/8 |
| Materijal čaure senzora | Mesing |
| Min. dužina kon. za otvor senzora [in] | 7 7/8 in |
| Min. dužina kon. za otvor senzora [mm] | 200 mm |
| Može da se servisira | No |
| Muško/ženska električna kon. | Ženski |
| Naziv proizvoda | Termostat |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | CAS Thermostat |
| Nazivna vrednost kontakta | AC14=0.1 A, 220 VAC15=0.1 A, 220 VDC13=12 W, 125 V |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP67 |
| Odobrenje | ABSBVCCCCEDNVEACGLLLC CDC EURO-TYSKLRLVDNKKRINARMRSRoHSRoHS KinaTYSK |
| Opis proizvoda | Termostat |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 70 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -25 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 158 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -32 °F |
| Opseg temperature [°C] [Max] | 120 °C |
| Opseg temperature [°C] [Min] | 70 °C |
| Opseg temperature [°F] [maks.] | 248 °F |
| Opseg temperature [°F] [min.] | 158 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | eaebbff7-c85a-4a22-968a-25fb12959765 |
| Standard električne konekcije | DIN 40430 |
| Standard električne spec. | EN 60947-4/-5 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip diferencijala | Fiksno (maks. vrednost) |
| Tip kon. za otvor senzora | G |
| Tip proizvoda | CAS1080 |
| Tip punjenja | Apsorpcija |
| Veličina električne konekcije | Pg 13.5 |
| Veličina kon. za otvor senzora | 3/4 |
| Veličina senzora (Ø x D) [in] | 1/2 x 2 1/2 in |
| Veličina senzora (Ø x D) [mm] | 13 x 63 mm |
| Vrsta fabričkog podešavanja | Namenski |
| Vrsta senzora | Čvrsti senzor |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 1.116 Kilogram |
| Neto težina | 1.06 Kilogram |
| Zapremina | 5.087 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423151790 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |