
Termostat, CAS178
060L315166
Opseg temperature [°C]: 20 - 80, Funkcija resetovanja: Automatski, Funkcija kontakta: SPDT, Vrsta senzora: Daljinska ampula, Dužina kapilarne cevi [mm]: 2000, Nazivna vrednost kućišta IP: IP67
060L315166
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| CE ocena | Yes |
| Deo dužine kapilarne cevi [in] | 78 3/4 in |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Diferencija pri podešavanju min. opsega [K] | 2.0 K |
| Dodaci za proizvod | Dodaci za prekidače |
| Dužina kapilarne cevi [mm] | 2000 mm |
| Električna konekcija | Navojni ulaz kabla |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Funkcija kontakta | SPDT |
| Funkcija resetovanja | Automatski |
| Grupa proizvoda | Prekidači i termostati |
| Isporučeni delovi | Komplet zaptivača |
| Količina po formatu pakovanja | 10 pc |
| Komentari uz električnu kon. | Metalna uvodnica kabla |
| Konektor za manji otvor ili crevo | M 18 x 1.5 |
| Kućište | da |
| Maks. temperatura senzora [°C] | 130 °C |
| Maks. temperatura senzora [°F] | 266.0 °F |
| Material Description | CAS178 Termostat M/10 |
| Min. dužina kon. za otvor senzora [in] | 3 in |
| Min. dužina kon. za otvor senzora [mm] | 75 mm |
| Može da se servisira | No |
| Muško/ženska električna kon. | Ženski |
| Naziv proizvoda | Termostat |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | CAS Thermostat |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Nazivna vrednost kontakta | AC15=0.1 A, 220 VDC13=12 W, 125 V |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP67 |
| Odobrenje | ABSBVCCCCEDNVEACGLLLC CDC EURO-TYSKLRLVDNKKRINARMRSRoHSRoHS KinaTYSK |
| Opis proizvoda | Termostat |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 70 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -25 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 158 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -32 °F |
| Opseg temperature [°C] [Max] | 80 °C |
| Opseg temperature [°C] [Min] | 20 °C |
| Opseg temperature [°F] [maks.] | 176 °F |
| Opseg temperature [°F] [min.] | 68 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | eaebbff7-c85a-4a22-968a-25fb12959765 |
| Standard električne konekcije | DIN 40430 |
| Standard električne spec. | EN 60947-4/-5 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip diferencijala | Fiksno (maks. vrednost) |
| Tip proizvoda | CAS178 |
| Tip punjenja | Apsorpcija |
| Veličina električne konekcije | Pg 13.5 |
| Veličina senzora (Ø x D) [in] | 1/2 x 2 1/2 in |
| Veličina senzora (Ø x D) [mm] | 13 x 63 mm |
| Vrsta senzora | Daljinska ampula |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 1.194 Kilogram |
| Neto težina | 1.165 Kilogram |
| Zapremina | 3.684 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423148004 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |