
Dodaci za prekidače, Džep senzora
060L326766
Oznaka tipa: Džep senzora, Korišćeno za proizvod: KPS; RT; CAS; MBC, Min. dužina kon. za otvor senzora [mm]: 75, Tip ulazne konekcije pritiska: G, Veličina ulazne konekcije za pritisak [in]: 1/2, Format pakovanja: Višestruko pakovanje, Količina po formatu pakovanja: 10
060L326766
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dužina kon. za otvor senzora [mm] | 22 mm |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Grupa proizvoda | Dodaci za prekidače |
| Interna/eksterna ulazna konekcija | Eksterno |
| Količina po formatu pakovanja | 10 pc |
| Korišćeno za proizvod | CASKPSMBCRT |
| Material Description | Dodatak džep za senzor CAS/KPS 75MM G1/2 |
| Materijal čaure senzora | Nerđajući čelik |
| Min. dužina kon. za otvor senzora [in] | 3 in |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Min. dužina kon. za otvor senzora [mm] | 75 mm |
| Naziv proizvoda | Džep senzora |
| Otvor unut. senzora Ø [mm] | 13.5 mm |
| Otvor za ekst. senzor Ø [mm] | 15.0 mm |
| Oznaka tipa | Džep senzora |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Standard za ulaznu konekciju pritiska | ISO 228-1 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | Dodatak |
| Tip ulazne konekcije pritiska | G |
| Veličina ulazne konekcije za pritisak [in] | 1/2 |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.068 Kilogram |
| Neto težina | 0.064 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 0.059 Liter |
| EAN/UPC | 5702423155989 |