
Dodaci za prekidače, Kapilara
060-104766
Oznaka tipa: Kapilarna cev, Format pakovanja: Višestruko pakovanje, Količina po formatu pakovanja: 25
060-104766
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dužina kapilarne cevi [in] | 59.0 in |
| Dužina kapilarne cevi [mm] | 1500 mm |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Grupa proizvoda | Dodaci za prekidače |
| Interna/eksterna ulazna konekcija | Interno |
| Isporučeni delovi | 2x bakarne podloške |
| Količina po formatu pakovanja | 25 pc |
| Korišćeno za proizvod | CASKPSMBCRT |
| Material Description | Kapilara |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Materijal kapilarne cevi | Bakar |
| Napomene o konekcijama | Završetak cevi od 25 mm |
| Naziv proizvoda | Kapilarna cev |
| Oznaka tipa | Kapilarna cev |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Standard za ulaznu konekciju pritiska | ISO 228-1 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | Dodatak |
| Tip ulazne konekcije pritiska | G |
| Veličina ulazne konekcije za pritisak [in] | 3/8 |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.17 Kilogram |
| Neto težina | 0.17 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 0.275 Liter |
| EAN/UPC | 5702428130172 |