
Dodaci za prekidače
060-017666
Oznaka tipa: Kapilarna cev, Format pakovanja: Višestruko pakovanje, Količina po formatu pakovanja: 40
060-017666
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dužina kapilarne cevi [in] | 88.0 in |
| Dužina kapilarne cevi [mm] | 2250 mm |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Grupa proizvoda | Dodaci za prekidače |
| Interna/eksterna ulazna konekcija | Interno |
| Količina po formatu pakovanja | 40 pc |
| Korišćeno za proizvod | KPMPRT |
| Material Description | Capillary Tube |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Materijal kapilarne cevi | Bakar |
| Napomene o konekcijama | Završetak cevi od 50 mm |
| Naziv proizvoda | Kapilarna cev |
| Oznaka tipa | Kapilarna cev |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | Dodatak |
| Tip ulazne konekcije pritiska | Pertlovanje |
| Veličina ulazne konekcije za pritisak [in] | 1/4 in |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.158 Kilogram |
| Neto težina | 0.153 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 0.461 Liter |
| EAN/UPC | 5702428865043 |