
Dodaci za prekidače, Dodatak, Kapilarna cev
060-007866
Oznaka tipa: Kapilarna cev, Format pakovanja: Višestruko pakovanje, Količina po formatu pakovanja: 50
060-007866
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dužina kapilarne cevi [in] | 39.0 in |
| Dužina kapilarne cevi [mm] | 1000 mm |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Grupa proizvoda | Dodaci za prekidače |
| Interna/eksterna ulazna konekcija | Interno |
| Isporučeni delovi | 2x aluminijumske podloške |
| Količina po formatu pakovanja | 50 pc |
| Korišćeno za komentare uz proizvod | Za R717 |
| Korišćeno za proizvod | KPMPRT |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Material Description | Dodatak, Kapilarna cev |
| Materijal kapilarne cevi | Čelik |
| Napomene o konekcijama | Završetak cevi od 17 mm |
| Naziv proizvoda | Kapilarna cev |
| Oznaka tipa | Kapilarna cev |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | Dodatak |
| Tip ulazne konekcije pritiska | M |
| Veličina ulazne konekcije za pritisak[mm] | 10 x 0.75 |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.074 Kilogram |
| Neto težina | 0.026 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 0.225 Liter |
| EAN/UPC | 5702428365208 |