
Dodaci za prekidače, Dodatak, Kapilarna cev
060-007166
Oznaka tipa: Kapilarna cev, Format pakovanja: Industrijsko pakovanje, Količina po formatu pakovanja: 40
060-007166
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dužina kapilarne cevi [in] | 39.0 in |
| Dužina kapilarne cevi [mm] | 1000 mm |
| Format pakovanja | Industrijsko pakovanje |
| Grupa proizvoda | Dodaci za prekidače |
| Identični proizvod | 060-017166 |
| Interna/eksterna ulazna konekcija | Interno |
| Količina po formatu pakovanja | 40 pc |
| Korišćeno za proizvod | KPMPRT |
| Material Description | Dodatak, Kapilarna cev |
| Materijal kapilarne cevi | Bakar |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Napomene o konekcijama | Završetak cevi od 50 mm |
| Naziv proizvoda | Kapilarna cev |
| Oznaka tipa | Kapilarna cev |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | b1323c86-8856-44cc-b1c6-6849abe37ee4 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip proizvoda | Dodatak |
| Tip ulazne konekcije pritiska | Pertlovanje |
| Veličina ulazne konekcije za pritisak [in] | 1/4 in |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.096 Kilogram |
| Neto težina | 0.074 Kilogram |
| Zapremina | 0.172 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428091428 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |