
Presostat, MBC 5100
061B510066
null: 16 - 160, Tip konekcije za pritisak: G, Veličina konekcije za pritisak: 1/4, Nazivna vrednost kućišta IP: IP65, Maks. radni pritisak [bar]: 600
061B510066
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dif. pri podešavanju maks. opsega [bar] | 30.00 bar |
| Dif. pri podešavanju min. opsega [bar] | 15.00 bar |
| Dodaci za proizvod | Dodaci za prekidače |
| Električna konekcija | DIN utikač |
| Element za očitavanje pritiska | Klip |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Funkcija kontakta | SPDT |
| Grupa proizvoda | Prekidači i termostati |
| Ključ specifikacije | 5251-1CB04 |
| Količina po formatu pakovanja | 32 pc |
| Maks. probni pritisak [bar] Pe | 600.0 bar |
| Maks. probni pritisak [psig] | 8702.0 psig |
| Maks. radni pritisak [bar] | 600.0 bar |
| Maks. radni pritisak [psig] | 8700 psig |
| Material Description | MBC 5100 Pressure Switch M/32 |
| Može da se servisira | No |
| Muški/ženski kon. za pritisak | Ženski |
| Muško/ženska električna kon. | Ženski |
| Naziv proizvoda | Presostat |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | MBC 5100 5000 Pressure Switch |
| Nazivna vrednost kontakta | AC15=0.5 A, 250 VDC13=12 W, 125 V |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP65 |
| Odobrenje | ABSBVCCCCCSCECMIMDNVEACGLKRSLLC CDC EURO-TYSKLRNKKRINARMRS |
| Opis proizvoda | Presostat |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 85 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 185 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Opseg regulacije [bar] Pe [maks.] | 160.00 bar |
| Opseg regulacije [bar] Pe [min.] | 16.00 bar |
| Opseg regulacije [MPa] Pe [maks.] | 16.00 MPa |
| Opseg regulacije [MPa] Pe [min.] | 1.60 MPa |
| Pritisak pucanja [bar] | 1200.0 bar |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | 69958bd3-3b22-42dc-aa8a-888e92c5e7e8 |
| Standard električne konekcije | EN 175301-803-A |
| Standard električne spec. | EN 60947-5 |
| Standard konekcije za pritisak | ISO 228-1 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip konekcije za pritisak | G |
| Tip proizvoda | MBC 5100 |
| Veličina električne konekcije | Pg 11 |
| Veličina konekcije za pritisak | 1/4 |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.307 Kilogram |
| Neto težina | 0.257 Kilogram |
| Zapremina | 0.647 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423212743 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |