
Presostat, KPS39
060-419266
null: 10 - 35, Diferencijal [bar]: 2 - 6, Funkcija resetovanja: Automatski, Tip konekcije za pritisak: G, Veličina konekcije za pritisak: 3/8, Nazivna vrednost kućišta IP: IP67, Maks. radni pritisak [bar]: 45
060-419266
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Amb. Temp. Napomena | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencijal [bar] [maks.] | 6.00 bar |
| Diferencijal [bar] [min.] | 2.00 bar |
| Diferencijal [psi] [maks.] | 87.00 psi |
| Diferencijal [psi] [min.] | 29.00 psi |
| Dodaci za proizvod | Dodaci za prekidače |
| Električna konekcija | Navojni ulaz kabla |
| Element za očitavanje pritiska | Mehovi |
| EN 60947 električna svojstva | Izolacija: 400 VStepen zagađenja: 3Nominalni napon impulsa: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 svojstva ožičenja | Fleksibilno, sa spojnicama: 0,5-1,5 mm2Fleksibilno, bez spojnica: 0,7-2,5 mm2Čvrsto/sa nitima: 0,75-2,5 mm2 |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | 6(a) |
| EU RoHS usaglašenost | Yes with exemptions |
| Format pakovanja | Industrijsko pakovanje |
| Funkcija kontakta | SPDT zlatni |
| Funkcija resetovanja | Automatski |
| Grupa proizvoda | Prekidači i termostati |
| Identični proizvod | 060-319266 |
| Količina po formatu pakovanja | 12 pc |
| Komentari uz električnu kon. | Metalna uvodnica kabla |
| Maks. probni pritisak [bar] Pe | 53.0 bar |
| Maks. probni pritisak [psig] | 769.0 psig |
| Maks. radni pritisak [bar] | 45.0 bar |
| Maks. radni pritisak [psig] | 653 psig |
| Material Description | Presostat, KPS39 |
| Može da se servisira | No |
| Muški/ženski kon. za pritisak | Muški |
| Muško/ženska električna kon. | Ženski |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Presostat |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | KPS Pressure Switch |
| Nazivna vrednost kontakta | AC15=4 A, 440 VAC1=10 A, 440 VAC3=6 A, 440 VDC13=12 W, 220 VLR maks. 50 Afor gold 1…30 mA, 5...30 V |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP67 |
| Odobrenje | ABSBVCCCCCSCEDNVEACGLKRSLLC CDC EURO-TYSKLRLVDNKKRINARMRSRoHSRoHS KinaTYSK |
| Opis proizvoda | Presostat |
| Oprema | Without bracket |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 70 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 158 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Opseg regulacije [bar] Pe [maks.] | 35.00 bar |
| Opseg regulacije [bar] Pe [min.] | 10.00 bar |
| Opseg regulacije [MPa] Pe [maks.] | 3.50 MPa |
| Opseg regulacije [MPa] Pe [min.] | 1.00 MPa |
| Opseg regulacije [psig] Pe [maks.] | 508.00 psig |
| Opseg regulacije [psig] Pe [min.] | 145.00 psig |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | d1127e97-408e-40d0-9aba-98480f7dad9c |
| Standard električne konekcije | DIN 40430 |
| Standard konekcije za pritisak | ISO 228-1 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip konekcije za pritisak | G |
| Tip proizvoda | KPS39 |
| Veličina električne konekcije | Pg 13.5 |
| Veličina konekcije za pritisak | 3/8 |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.808 Kilogram |
| Neto težina | 0.723 Kilogram |
| Zapremina | 1.87 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423147304 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |