
Presostat, KP33
060-604166
null: 0.4 - 3, Diferencijal [bar]: 0.25, Funkcija resetovanja: Automatski, Tip konekcije za pritisak: G, Veličina konekcije za pritisak: 1/4, Nazivna vrednost kućišta IP: IP30, Maks. radni pritisak [bar]: 10
060-604166
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Alarmni signal | Rastuće |
| Amb. Temp. Napomena | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferencijal [bar] | 0.25 bar |
| Dodaci za proizvod | Dodaci za prekidače |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | Gumena uvodnica kabla |
| Element za očitavanje pritiska | Mehovi |
| EN 60947 električna svojstva | Izolacija: 400 VStepen zagađenja: 3Nominalni napon impulsa: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 svojstva ožičenja | Fleksibilno, sa spojnicama: 0,5-1,5 mm2Fleksibilno, bez spojnica: 0,7-2,5 mm2Čvrsto/sa nitima: 0,75-2,5 mm2 |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Fabričko podešavanje [MPa] | 0.270 MPa |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Funkcija kontakta | SPDT |
| Funkcija resetovanja | Automatski |
| Grupa proizvoda | Prekidači i termostati |
| Količina po formatu pakovanja | 10 pc |
| Maks. probni pritisak [bar] Pe | 10.0 bar |
| Maks. probni pritisak [psig] | 145.0 psig |
| Maks. radni pritisak [bar] | 10.0 bar |
| Maks. radni pritisak [psig] | 145 psig |
| Material Description | KP33 PRESSOSTAT |
| Može da se servisira | No |
| Muški/ženski kon. za pritisak | Ženski |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Presostat |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | KP KPI |
| Nazivna vrednost kontakta | 120 V~,16FLA,96LRA,3APilotOtpor od 16 A, jedna faza240 V AC, 8 FLA, 48 LRA240V dc,12W pilot duty(0.05 A)Otpor od 8 A, jedna faza |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP30 |
| Odobrenje | CCCCEEACLLC CDC EURO-TYSKRINARMRSc UL us UL353, CS C22.2c UL us UL873, CS C22.2 |
| Opis proizvoda | Presostat |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 65 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 149 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Opseg regulacije [bar] Pe [maks.] | 3.00 bar |
| Opseg regulacije [bar] Pe [min.] | 0.40 bar |
| Opseg regulacije [psig] Pe [maks.] | 43.00 psig |
| Opseg regulacije [psig] Pe [min.] | 7.00 psig |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | 1b8fc5ed-65e2-48fc-8738-8cce613a9786 |
| Standard konekcije za pritisak | ISO 228-1 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Tip konekcije za pritisak | G |
| Tip proizvoda | KP33 |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | Yes |
| Veličina električne konekcije | 6-14 mm |
| Veličina konekcije za pritisak | 1/4 |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.507 Kilogram |
| Neto težina | 0.437 Kilogram |
| Zapremina | 1.993 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428492751 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |